טיפול אלטרנטיבי בהליקובקטר

הליקובקטר פילורי הוא סוג של חיידק שמדביק את רירית הקיבה ומהווה גורם מרכזי למצבים שונים של מערכת העיכול. ההערכה היא שכמחצית מאוכלוסיית העולם נגועה בחיידק הליקובקטר פילורי.

לחצו כאן למידע נוסף

מזה הליקובקטר פילורי?

מדובר בחיידק בצורת ספירלה שיכול לשרוד בסביבה החומצית של הקיבה. חיידק זה מועבר בעיקר באמצעות מגע מאדם לאדם, כגון דרך מזון, מים או כלים מזוהמים. לכן, תברואה לקויה ותנאי חיים צפופים עלולים להגביר את הסיכון להדבקה.

נוכחות הליקובקטר פילורי בקיבה עלולה להוביל לבעיות עיכול שונות, כולל:

  1. דלקת קיבה- זיהום יכול לגרום לדלקת של רירית הקיבה, המכונה גסטריטיס. זה יכול לגרום לתסמינים כמו כאבי בטן, נפיחות, בחילות והקאות.
  2. כיב פפטי- זיהום הוא הגורם העיקרי לכיב פפטי המכונה אולקוס, שהם פצעים פתוחים המתפתחים על רירית הקיבה או בחלק העליון של המעי הדק. כיבים אלה עלולים לגרום לכאבי בטן, אי נוחות, ועלולים להוביל לסיבוכים אם אינם מטופלים.
  3. סרטן קיבה- זיהום ארוך טווח עם הליקובקטר פילורי יכול להגביר את הסיכון לפתח סרטן קיבה. עם זאת, חשוב לציין שרוב זיהומי הליקובקטר פילורי אינם מובילים לסרטן.

אבחון החיידק

אבחון זיהום הליקובקטר פילורי כרוך בדרך כלל בשילוב של בדיקות, כולל בדיקות דם, בדיקות נשיפה, בדיקות צואה ואנדוסקופיה עם ביופסיית רקמות. אם אושר זיהום בהליקובקטר פילורי, הטיפול כולל בדרך כלל שילוב של אנטיביוטיקה ותרופות אחרות למיגור החיידקים ולריפוי כל כיב או דלקת קיבה הקשורים.

ראוי לציין שלא כל האנשים הנגועים בהליקובקטר פילורי חווים תסמינים או מפתחים סיבוכים. חלקם עשויים לשאת את החיידקים מבלי להראות כל סימנים או תסמינים. עם זאת, אם קיימים תסמינים או מצבים הקשורים להליקובקטר פילורי, חשוב לפנות להערכה רפואית וטיפול מתאים כדי להתמודד בהתאם עם הזיהום ולמנוע סיבוכים.

הליקובקטר טיפול אלטרנטיבי

טיפול טבעי בחיידק הליקובקטר

דיקור סיני, טיפול ריפוי עתיק יומין, כולל החדרת מחטים דקות לנקודות ספציפיות בגוף. דיקור סיני עוזר ומסייע רבות עבור טיפול של הליקובקטר. טיפול טבעי של דיקור כאמור עשוי לשפר במידה רבה את התמודדות עם תסמינים הקשורים לזיהום. זאת על ידי מיקוד בתסמינים אלה, דיקור סיני תורם לשיפור הנוחות והגברת איכות החיים של אנשים המתמודדים עם זיהום הליקובקטר פילורי.

נשים המעוניינות להתמודד בהצלחה עם חיידק הליקובקטר, טיפול טבעי חשוב לבצע עם סדרת טיפולים על מנת שהשינוי יחזיק מעמד.

  1. דיקור סיני עשוי לסייע בהקלת תסמינים כגון כאבי בטן, נפיחות, בחילות והקאות שיכולים להיות קשורים לזיהום הליקובקטר פילורי או לסיבוכיו.
  2. הפחתת מתח- מתח יכול להחמיר את תסמיני העיכול ועלול להשפיע על התגובה החיסונית של הגוף. לדיקור יש השפעה מרגיעה והוא יכול לעזור להפחית מתח ולקדם רגיעה, פוטנציאלי לתמוך ברווחה הכללית של אנשים העוברים טיפול בהליקובקטר פילורי.
  3. תפקוד חיסוני משופר- לדיקור סיני נמצאה השפעות ויסות מערכת החיסון, העלולות לתמוך בתגובה החיסונית של הגוף נגד זיהום הליקובקטר פילורי.

בואי לקבל טיפול טבעי בהליקובקטר ולחזק את מערכת החיסון בקליניקה של מיכל בירן, מטפלת ברפואה סינית ויפנית ומנהלת את הקליניקה באהבה רבה כבר 12 שנים. מגוון הטיפולים הקיימים בקליניקה כוללים אוריקולותרפיה (דיקור אוזן), אלקטרו- אקופונקטורה, כבלים מוליכי יונים, מוקסה, כוסות רוח, נרות הופי ומגנטותרפיה (שימוש במגנטים). כמו כן, מיכל בירן בעלת התמחות בתחום טיפולי פוריות, אל וסת, שחלות פוליסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה וכן הלאה.

התמחויות נוספות שניתן לקבל עליהן טיפול בקליניקה הן חוסר איזון רגשי, כאבים אורתופדיים, כאבי ראש ומגרנות, חוסר איזון במערכת עיכול, מערכת חיסון מוחלשת, טיפול בילדים ותינוקות ועוד. מוזמנים לקבל טיפול מלא באהבה ולהצטרף אל מגוון סיפורי ההצלחה,

צרו קשר במספר 052-8603958.

שמי מיכל בירן, מטפלת ברפואה סינית ויפנית.

מנהלת כ12 שנה באהבה רבה קליניקה לרפואה סינית ויפנית באשקלון ושוקדה.
למדתי 4 שנים במכללת "רידמן" בירושלים רפואה סינית מסורתית,

השתלמתי בדיקור סיני, דיקור יפני, צמחי מרפא, שיאצו, טווינה.

למדתי מגוון קורסים והשתלמתי בדיקור לבעיות פוריות שונות, הריון ולאחר הלידה.

בקליניקה שלי אני מביאה פן אישי נשי, ידע רב, הקשבה וסובלנות על מנת להגיע לאבחון והטיפול המדוייק ביותר בשבילך.

אשמח לראות גם אותך ולעזור לך להגיע לאיזון המדוייק בשבילך.

עוד פוסטים שתאהבי